O Nás

Naše společnost je hrdým distributorem FSG simulátorů již více než 20let. Poskytujeme kompletní služby od plánování, přes instalaci a servis simulátorů. S více než 300 nainstalovanými simulátory po celé Evropě patříme mezi celosvětově nejúspěšnější distributory FullSwingGolf simulátorů.

Full Swing přinesl revoluci v golfových simulátorech v roce 1986 a nyní je největším americkým výrobcem multi-sportovních simulátorů. Patentovaná technologie duálního sledování, která kombinuje vysokorychlostní kamery a technologii infračervených světelných paprsků, poskytuje nepřekonatelná data o švihu a zpětnou vazbu míče v reálném čase. Všechny tyto technologické přednosti učinili z Full Swing oficiálního partnera Golf Channel & Topgolf SwingSuites. Uživatelé mohou dynamicky zažít více než 13 sportů, včetně golfu, který zahrnuje 84 mistrovských golfových hřišť. Team Full Swing se může pochlubit hráči PGA TOUR Tiger Woods, Justin Rose, Jordan Spieth, Jason Day, LPGA Brooke Henderson a NBA Steph Curry..
© 2023 CZECH --- © 2021 Full Swing Golf | Golfové Simulátory | All rights reserved | Erawan s.r.o., Vinohradská 192, 13000 Praha, Česká Republika